Bir gece ansızın geldim akıllara, yılların tecrübesi ile kısa sürede olgunlaşıp doğdum. Bir ticarethaneden öte mutlulukhane olmayı hedefledim. Çalışanlarından tedarikçilerine, ziyaretçilerinden takipçilerine herkes için bir mutluluk yuvası olmayı hayal ettim.

Daha yola çıkmaya niyetlendiğinizde yüzünüze oturan tebessüm, kapıya varınca katlanarak artsın, tadına bakınca tüm hücrelerinize yayılsın, hoş sohbet ile perçinlensin, kulaktan kulağa oynar gibi eşinize dostunuza beni anlatın, sosyal medyada keyifle paylaşın istedim.

Seçtiğimiz kaliteli ürünler ile lezzetimi garantiledim, %100 dana eti kullanarak sağlığınızı riske atmadım, sadece yörelerinde bulabildiğiniz ürünleri en yakınıza getirmeye aracılık ettim, gizli iki tost ekmeğinin arasında harikalar yarattım. Yapay katkı maddesi kullanmadan, malzemeleri dondurmadan, evinizdeki gibi yiyecekleri, sıcak bir sohbet ile huzurlu bir ambiyansda servis etmek istedim.

Ben dünyaya gelmeden önce nasıl uyku kaçıran bir hayal idiysem; şimdide aklınıza lezzetim düşünce sizin uykularınız kaçsın istiyorum.

Bana eşlik etmeye devam eder misiniz?

İmza: bir tost